Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-10-2007, 23:40   #25
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Cóż, mnie też dziwi granie od 5 czy prowadzenie od 10 roku życia... Miałam trochę dylemat, bo nie wiedziałam co dokładnie zaznaczyć. Mam 21 lat - to jest pewne. Pierwszą styczność z RPG miałam w wieku 7 lat, kiedy to mój brat zaczął interesować się erpegami i przetestował na siostrze, zupełnie nic nie rozumiejącej, jakąśtam przygódkę - pamiętam ją do dziś, chociaż on nawet nie pamięta, że tak było Musiało jednak minąć kolejne 7 lat, żebym zagrała w prawdziwą sesję i zainteresowała się RPG na poważnie. Chociaż praktycznie RPG otaczało mnie całe życie i można powiedzieć, że dorastałam wśród podręczników, gier komputerowych i nieraz w dziecięcych zabawach próbowałam naśladować brata i jego gierki, trudno jednak powiedzieć, żebym GRAŁA od kiedy skończyłam 7 lat. To spore nadużycie i chociaż pewnie chciałabym sobie dodać "stażu" i "prestiżu", to tego nie zrobię, bo zwyczajnie mając 7 lat naprawdę niewiele rozumie się z gry i o co właściwie chodzi. Oj przepraszam - JA niewiele rozumiałam i musiałam sporo podrosnąć i przeczytać trochę książek, żeby naprawdę zagrać.
 
Milly jest offline