Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-10-2007, 15:08   #202
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
W międzyczasie elf również nalał sobie piwa. Trunek nieco go pobudził, spoglądał na chłopaka jak i na resztę drużyny. Zdziwił się propozycji Chloe, w końcu "kto tu mówił, że obcy mieli by się tu zatrzymać? Przecież z pewnością to nie pierwszy i nie ostatni poród w przybytku Shallyi, gdyby tak każdemu udzielać gościny wkrótce zabrakło by miejsca i dla samych służek. Poza tym obrońcy Middenhaim również ponieśli spore straty, z pewnością Ci dwoje znajda jakieś miejsce dla siebie. "


Wolfgang miał wyśmienity pomysł :

"-Muszę się doprowadzić do porządku. Może wiesz czy jest tu jakaś balia i golibroda?"

Lilawander również pragnął wykąpać się i zmyć wreszcie z siebie bród podróży i ostatnich wydarzeń.
"Gdy tylko ta wizyta dobiegnie końca zajmę się też Agrimem, już i tak ostatnio miałem dla niego zbyt mało czasu." Póki co elf wolał nie obnosić się z istnieniem Chowańca, szczególnie przy obcych.

"Odwiedzę dziś Nikolausa, ciekawe co też mieści się w zasobach wybitnego naukowca? Przydało by się również zarobić nieco pieniędzy, może w strazy miejskiej będą mieli jakies listy gończe? Z magią lepiej się nie ujawniac za bardzo, ten głupi dekret obowiązuje co prawda tylko kolegia, no ale mag bez licencji również naraża się na spore konsekwencję, będę musiał porozmawiac o tym z towarzyszami, przy najbliższej sposobności. Najlepiej jak tylko wyjdzie stąd brat dziewczyny."

"Wreszcie przydało by się popracować nad rytuałem, coś pomocnego w walce, najlepiej dla całej drużyny. No ale cóż, wszystko po kolei, zacznę chyba rzeczywiście od kąpieli, na golibrodę szkoda pieniędzy, w końcu i tak nie mam z tym problemu…"
 

Ostatnio edytowane przez Eliasz : 09-10-2007 o 15:36.
Eliasz jest offline