Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-10-2007, 19:08   #29
Durendal
 
Reputacja: 1 Durendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputację
Hawk ze zdziwieniem popatrzył na kobietę która przebojem wpakowała się w jego rozmowę z przechodniem. Uśmiechnął się lekko, widać że nie tylko jemu niezbyt powiodło sie dzisiejszego wieczora. Zwykle wolał samotność ale dzisiaj dopiekło mu tak, że towarzystwo było tym czego potrzebował. Więc wystrzelił prosto z mostu.
-Jestem Natan ale zazwyczaj mówią na mnie Hawk. Faktycznie niezbyt powiodło mi sie dzisiaj. Liczyłem że znajdzie się tu robota dla kogoś kto umie posłać kulę w cel a nie na wiatr ale zawiodłem się.
Natomiast na wypowiedź mężczyzny który podszedł chwilę potem zareagował szerszym uśmiechem.
-Widać drabina zyskuje na popularności, mam nadzieję że wytrzyma ciężar dwóch facetów. W razie czego ja byłem pierwszy.
Lekko złośliwie zmrużył oczy. Nie lubił tłumów a troje to już tłum. A mentorski ton nieznajomego nie przypadł mu do gustu. Nie lubił takich kozaków.
 
__________________
Oj Toto to już chyba nie jest Kansas...
"Ideologia zawsze wynika z przyczyn osobistych, ja nie podaję wrogowi ręki chyba, że chcę mu połamać palce"

Ostatnio edytowane przez Durendal : 09-10-2007 o 19:24.
Durendal jest offline