Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-10-2007, 17:21   #33
Prabar_Hellimin
 
Reputacja: 1 Prabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znany
Po nieprzespanej nocy polecieli dalej. Po pewnym czasie zauważyli dym i podążyli, mimo marudzenia piekielnego, w jego stronę. Na miejscu zastali zgliszcza osady, jak się okazało ludzkiej - za skałami ukrywali się mieszkańcy, niegdyś wioski.

-Odejdźcie! Dosyc zła nas już dzisiaj spotkało!-krzyknął jeden kiedy czworo skrzydlatych do nich podeszło.
-Cicho bądź ośle! Może zdołają nam pomóc-skarcił go drugi a mastępnie zwrócił się do czwórki przybyłych.
-Wybaczcie im, są poprostu przerażeni. Wczoraj nad ranem wojska Lorda Kellana napadły na wioskę tłumacząc się opóźnieniem w złożeniu daniny. Oczywiście nie zalegaliśmy z niczym, ale oni wiedzieli lepiej... Spalili całą wioskę i zagrozili, że jeżeli w przyszłym miesiącu spóźnimy się z zapłatą chcby jeden dzień, zabiją nas. Proszę, pomóżcie nam, porozmawiajcie z nim, albo go zabijcie. Ten człowiek nosi w sobie tyle zła co nie jeden Czerwony Smok. Błagam nie możecie nas tak zostawic, jego warownia leży 10km stąd na południe. Musicie coś zrobic!

-Po pierwsze nie patrz na mnie jak do mnie mówisz, jesteś tego niegodzień robaku.- Warknął groźnie piekielny- Po drugie głęboko mam czy potrzebujecie pomocy czy nie, najlepiej uciekajcie z wioski, skrzydlaci nie są po to, aby pomagać ludziom. A do tego my mamy ważniejsze sprawy na głowie. - następnie wzleciał nad ziemię.


-A zamknij się! Myślisz, że płonąca kosa czyni Cię naszym przewodnikiem?! Zero pomyślunku! - wukrzyczał Rufio do Pailukasa - Pomoc wam, nie będzie problemem, przynajmiej dla mnie. Poza tym, jeżeli potrzeba by było komuś medyka, to mogę służyć pomocą. Potrzebujemy tylko informacji, o największym mieście na zachodzie. - powiedział spokojnie do przerażonych wieśniaków,
 
__________________
Zasadniczo chciałbym przeprosić za tę manierę, jeśli kogoś ona razi w oczy... ;P
Prabar_Hellimin jest offline