Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-10-2007, 17:28   #130
Prabar_Hellimin
 
Reputacja: 1 Prabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znany
-Ja? Jess...ttem zwykłym podróżnikiem. Jeżeli kog...ooś szukacie, to napewno ń....nie jestem nim ja! - przerwał i z niewiarygodną szybkością wyrwał Avaganisowi miecz, oraz przewrócił go na ziemię - Nazywam się Endrol Ankorda i idę do miasta. Jutro w Dagorcie ma pojawić się książe i ważni magowie z Roffel. Usłyszałem też od gnoma, który zatrzymał się w karczmie w Avhind*, że mają rano powiesić strażnika miejskiego, który podłożył ogień pod stanicę pocztową. To wszystko, nie szukam kłopotów i lepiej, abyście i wy ich nie szukali.

*Avhind - wioska, niedaleko Muaraji
 
__________________
Zasadniczo chciałbym przeprosić za tę manierę, jeśli kogoś ona razi w oczy... ;P

Ostatnio edytowane przez Prabar_Hellimin : 10-10-2007 o 17:36.
Prabar_Hellimin jest offline