Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-10-2007, 17:43   #30
fds
 
fds's Avatar
 
Reputacja: 1 fds nie jest za bardzo znany
Dawno się nie wypowiadałem
Wiek 23 lata i 11 miesięcy. Szczerze mówiąc nie pamiętam od ilu lat gram, zawsze podają wartość przybliżoną, ale dokładnej daty, czy momentu w którym wziąłem do ręki świat i system przez kogoś stworzony, nie pamiętam. Ci co mnie znają wiedzą, że z RPG, praktycznie od zawsze, jestem w dobrej komitywie. No ale zakładając, że chyba już w podstawówce dopiero, brat wciągnął mnie w jakiś określony konkretny świat, to by było powyżej 15 lat. Pierwszego systemu nie pamiętam, kiedyś uważałem że to było KC, ale potem doszła do mnie plotka, że zaczynałem od czegoś innego i wcześniej jeszcze W każdym bądź razie KC był jednym z pierwszych. Na oko i pamięć gram w konkretne systemy (nie rpg ale systemy rpg) jakieś 17 lat (tak zaczynałem jako mały dzieciuch pod opieką potrafiącego czytać brata i jego kolegów).

PS: Jakim cudem niektórzy poprzednicy twierdzą ze grają >15 lat, a jednocześnie zaczynali od Kryształów Czasu? Przecież o ile ktoś nie miał przed 93 komputera w domu oraz tony szczęście to nie miał szans się z tym systemem zapoznać. Czyżby niektórzy dodawali sobie latek w rpg, robiąc się na starych wyjadaczy? :>
 
__________________
Ludzie mi ufają. Cały czas przychodzą do mnie mówiąc "Nie zawiedź mnie znowu".
George W. Bush
fds jest offline