Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-10-2007, 20:44   #11
Mordragon
 
Reputacja: 1 Mordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputację
Lak był zaskoczony całym tym zajściem. Jak dotąd stał po niczyjej stronie, a teraz przyszło mu być jednym z nielicznych ocalałych, którzy jeszcze są w nienajlepszej sytuacji. Miła posadka scouta szybko musiała się skończyć.. stanowczo za szybko.
"Jestem ciekaw kto jest odpowiedzialny za to całe zamieszanie.. przeciwstawić się Jed-i, aż dziwne" - rozmyśliwał Lak, gdy reszta towarzyszy, a raczej tylko ocalałych żywo rozmawiała gestykulując. Podrapał się za uchem, czy to znowu pchła? E chyba nie, spojrzał znowu na towarzyszy niedoli - "Cóż teraz przyjdzie nam się trzymać razem".

Po ostatnich słowach Skiller'a Sivrak w końcu się odezwał:
-Bothanin'ie ty za dużo gadasz.. genialny plan powiadasz ha? Dobrze strzelam i jestem zwinny - przerwał na chwilę i chrząknął otwierając pysk - ale nie wydaje mi się że nawet z pomocą Jed-i - słowo Jedi było wypowiadane przez Lak'a z dziwnym akcentem.. zaznaczał bardzo ostatnio samogłoskę - Jesteśmy w stanie wybić cały batalion i przeciwstawić się wszelakim pojazdom, a o rozdzielaniu nie ma mowy. - kucnął na cztery łapy i zaczął powściągiwać nosem wąchając ziemię, która ich otaczała - Jeżeli to wszystko są nasi przeciwnicy - wygiął się; podnosząc do góry grzbiet i wyciągając do przodu głowę - to również nie mamy najmniejszej szansy ukraść transporter czy statek i uciec stąd.. zostaniemy zaraz zestrzeleni.. Jedynie co to możemy zniknąć w tłumach miasta, miasto miastem ale ludzie są tam różni i napewno damy rade tam zniknąć i dowiedzieć się tego i owego czy uciec jakoś - chrząknął ponownie tak jak to miały zwierzęce rasy w nawyku, a w szczególności Shistavanie. Starał się wyczuć jakieś acklay'e - "W ostateczności można tu zwabić jakąś.. będzie to ryzykowne, ale spowoduję zamieszanie...".
 
__________________
Gdybym nie odpisywał przez 2 dni.. plsss PW:)
-"Na horyzoncie widzisz szyb kopalni"
-"Co to za rasa szybko-palni?"
Czego pragnie eMdżej?!
Mordragon jest offline