Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-10-2007, 21:01   #87
Mordragon
 
Reputacja: 1 Mordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputację
[wyjątkowo post nie czekając na Ragnara i M-917]
Garret
- A ... - ocknął się Nari-q, a biała poświata znikła -nie skupiałem się poprostu zamknełem oczy - widać było że jest zakłopotany. -Zatem odpowiem na twoje pytania... jesteśmy poprostu za tym drzwiami, które stanowiły zamknięcie pokoju gdzie walczyliśmy. Tam poszedł Ragnar i cyborg, tam Onion i Icer, a tam reszta - pokazał palcem każdy z tuneli - Ja choć nie ucierpiałem w walce zostałem z toba... drużyna musi się trzymać razem czyż nie?! - uśmiechnął się szeroko.

Kordos, Roy
Dotarliście szczęśliwie do końca tunelu - wasz sposób był dobry, jednakże czy również zadziałą w drugą stronę?! Choć wydaję się wam, że nie powinno być pułapek w drugą stronę, bo kto by chciał byście nie wrócili z tego pomieszczenia? W ów pomieszczeniu na samym środku stoi o dziwo szafka z książkami. Szafka ma siedem poziomów wysokości, ale tylko na dwóch znajdują się książki, dokładnie na 5tym i 6stym licząc od dołu. Czujecie się niczym w bibliotece (jeśli kiedyś do takowej trafiliście), jednakże przed wami stoi tylko jedna, wybrana i specjalan biblioteczka.
Na obu poziomach stoi po 4 książek. Są dość zakurzone, ale wydaję się wam że zdoła się odczytać co to za książki..
Są to kolejno:
Terra Werha "Tajmnicza Budowla"
Onion Sonk "Książka kucharska dobrego smaku"
Werzgar "Bronie i ich przeznaczenie"
Thomas Rung "Fizyka dla początkujących"
Azgan Tajemnica "Herbalistyka"
Uma Wiens "Fauna i Flora układu Kio-n"
Coolice z Freetu "Souvra-vivre Changelinga"
Yamucha Chans "Kryształy i ich znaczenie w przyrodzie"
 
__________________
Gdybym nie odpisywał przez 2 dni.. plsss PW:)
-"Na horyzoncie widzisz szyb kopalni"
-"Co to za rasa szybko-palni?"
Czego pragnie eMdżej?!
Mordragon jest offline