Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-10-2007, 07:59   #12
Daria
Banned
 
Reputacja: 1 Daria nie jest za bardzo znany
- Oui monsieur.- Odpowiedziała natychmiast z pięknym Francuskim akcentem, szczerząc bialutkie ząbki.


- Dobry znak i owszem, ale nie będziecie nas chyba z tego powodu zachęcać do wzięcia udziału w jakimś rytuale? Czytałam gdzieś, że pięć osób to idealna paczka do rytuałów z tego względu, że jest taka sama ilość rogów pentagramu. Ale to była chyba jakaś gazetka, a nie poważna księga...- Dodała, wciąż z uśmiechem na twarzy wskazującym na formę żartu jej wypowiedzi.


- Myślę, że to już wszyscy. Cieszę się, że do nas dołączyłaś Patrizio. Proszę, czuj się swobodnie. Jeśli ktoś z was ma chęć napicia się czegoś lub chciałby coś powiedzieć albo o coś spytać to proszę śmiało. W przeciwnym wypadku przejdę zaraz do sedna sprawy. O Rany jak się cieszę, że przyszliście. Zawsze lubiłam nawiązywać nowe znajomości. A może wolicie porozmawiać trochę o sobie, dowiedzieć się więcej na temat innych tu zgromadzonych? To pozwoliłoby nam zbliżyć się bardziej do siebie zanim przejdziemy do konkretów.

Stary zegar wahadłowy, wiszący na ścianie wybił pełną godzinę, dziesiąta. Wkrótce północ i pokaz sztucznych ogni. Za oknem tłumy ludzi przetaczały się od jednego baru do drugiego. Chodzili po ulicach zupełnie ignorując przepisy ruchu drogowego. Temperatura musiała spaść jeszcze bardziej, gdyż z ust przechodni wytaczały się kłęby pary.
Wewnątrz było przytulnie, ciepło i spokojnie. Przyjemny zapach wymieszanych kobiecych perfum z górnej półki pobudzał zmysły.
 
Daria jest offline