Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-10-2007, 18:53   #204
Cedryk
 
Cedryk's Avatar
 
Reputacja: 1 Cedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputację
- O pracÄ™ siÄ™ nie martwiÄ™ jestem dobrym kamieniarzem i murarzem, znam siÄ™ trochÄ™ na stolarce zresztÄ… już pracujÄ™ przy odbudowie niektórych umocnieÅ„ Middenheim. Tajemnica jest jednako ma rÄ™kÄ™ mi jak i wam a siostra pewnie i tak wszystko zapomni tak jak zapomniaÅ‚a gwaÅ‚t. – powoli uspokajajÄ…cy mÅ‚odzieniec wreszcie siÄ™ odprężyÅ‚.

- Jeszcze raz dziękuję ci pani za pomoc i zrozumienie, jeśli pozwolisz zabiorę już siostrę, jeśli się już obudziła, jeszcze raz dziękuje wiem, iż to mało za to coście zrobili, ale niech, chociaż ta drobna opłata część trudów ci pani zrekompensuje
- powiedział młodzian wręczając Chloe złotego karla.

Następnie udał się do gabinetu po chwili wyszli wraz z jeszcze trochę nieprzytomną pacjentką.

Wolfgan szybko oporządził się doprowadzając do porządku po trudach podróży.

W tym czasie reszta kończyła ten bardzo skromny i niezaspokajający apetytów posiłek.
 
__________________
Choć kroczę doliną Śmierci, Zła się nie ulęknę.
Ktokolwiek walczy z potworami, powinien uważać, by sam nie stał się potworem.
gg 643974
Cedryk vel Dumaeg czasami z dopiskiem 1975
Cedryk jest offline