Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-10-2007, 19:17   #132
Marcellus
 
Reputacja: 1 Marcellus to imię znane każdemuMarcellus to imię znane każdemuMarcellus to imię znane każdemuMarcellus to imię znane każdemuMarcellus to imię znane każdemuMarcellus to imię znane każdemuMarcellus to imię znane każdemuMarcellus to imię znane każdemuMarcellus to imię znane każdemuMarcellus to imię znane każdemuMarcellus to imię znane każdemu
Gdy bard zobaczyl efekt manewru wedrowca, niemal wybuchnal smiechem. POwstrzymal sie jednak nie chcac zrobic sobie z Avagnisa wroga.
Podjechal do pary osobnikow i zsiadl z konia, nastepnie sciagnal kapelusz i zlozyl soczysty uklon.
Bard byl zdecydowany ciagnac swoja mala improwizacje jak najdluzej sie da. Nawet jesli widac bylo iz owy osobnik nie jest zwyklym podroznym i wie wiele ciekawych rzeczy. Nalezy przyznac ze decyzja ta byla w pewnym stopniu spowodowana checia zabawy i farsy.
Witaj "biedny wedrowcze", zwa mnie Marcellusem Tyre, czuje sie zaobowiazany dodac iz wielu uwaza mnie za jedyny ratunek dla przyszlosci muzyki i innych sztuk pieknych. Osobnik ktorego tak zrecznie polozyles na ziemi to William. Moj ochroniarz, musisz mu wybaczyc takie zachowanie ale ostatnio jest lekko przewrazliwiony. A ta urocza dama to Kailiana, w swej dobroci szczyci mnie swoim towarzystwem pomagajac zabic nude podrozy.
Nastepnie zwrocil sie do "Williama".
Will moj drogi, moglbys juz wstac. Jakie swiadectwo dajesz o mnie lezac na "trotuarze"?
 
Marcellus jest offline