Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-10-2007, 20:20   #91
wojto16
 
wojto16's Avatar
 
Reputacja: 1 wojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumny
- A ... - ocknął się Nari-q, a biała poświata znikła -nie skupiałem się poprostu zamknełem oczy - widać było że jest zakłopotany. -Zatem odpowiem na twoje pytania... jesteśmy poprostu za tym drzwiami, które stanowiły zamknięcie pokoju gdzie walczyliśmy. Tam poszedł Ragnar i cyborg, tam Onion i Icer, a tam reszta - pokazał palcem każdy z tuneli - Ja choć nie ucierpiałem w walce zostałem z toba... drużyna musi się trzymać razem czyż nie?
- Faktycznie. Jesteśmy drużyną. Dzięki.
Zaczął przygladac się tunelom. Nie wiedział dokładnie którędy iść.Musiał wybrać komu chce pomóc i ruszyć tunelem.
- Lepiej ruszajmy. Moiże ktoś potrzebuje naszej pomocy - powiedział do Nari-q. Potem nie mogąc wciaż sie zdecydować postanowił zrobić wyliczankę. Padło na tunel którym polecieli Freecold i Onion. Nie tracąc ani chwili ruszył tą drogą na którą padło.
 
wojto16 jest offline