Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-10-2007, 19:48   #21
Wernachien
 
Wernachien's Avatar
 
Reputacja: 1 Wernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodze
Patrizia słysząc słowa mężczyzny zaśmiała się cicho, acz teatralnie.

- Działać szybko, powiadasz? A nie przyszło ci przypadkiem do głowy, że to właśnie zbędny pośpiech może doprowadzić nasz cel do ruiny? Tak... najlepiej zarzucić dobre zwyczaje i przystąpić do rzeczy. DZIALAC, jak to powiedziałeś - wykrzywiła usta, a jej twarz wyrażała pogardę, a może rozbawienie?

-Przybyliśmy tutaj. Zupełnie sobie obcy. Warto powiedzieć dwa słowa, warto na przykład poznać imiona. Wiem byłam spóźniona. Mój błąd, ale nie mam zamiaru współpracować z ludźmi, których godność jest dla mnie niejasna. Moje nazwisko już poznaliście.

Ponownie rozluźniła się w fotelu i uśmiechnęła się łagodnie.

-No, ale ja jestem staroświecka, więc mam nieco inne podejście do wszelakich spraw, niż wy przeistoczeni w wieku cudownej młodości. - ponownie uśmiechnęła się tak jak uśmiecha się kobieta do własnych dzieci, ciepło i wyrozumiale. - Dostosuję się.
 
Wernachien jest offline