Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-10-2007, 21:03   #24
Laryssa
Banned
 
Reputacja: 1 Laryssa nie jest za bardzo znany
Wampirzyca cofnęła swoją rękę po tym jak Patizia się odezwała a potem z wrażenia po reakcji Vadiel zdjęła okulary i rozsiadła się wygodniej, zakładając ręce na piersi. Kiedy już miała się odezwać, nagle rozmowa potoczyła się w zadziwiającą stronę i postanowiła się jedynie przysłuchiwać.

No cóż, nie zwykła jednak siedzieć cicho, gdy ktoś porusza pewne kwestie dotyczące zasobów, więc uznała, że to dobry moment aby się odezwać.

- Wybacz Patrizio - uśmiechnęła się szczerze i serdecznie - Nazywam się Miranda Blacksmith i szanuję twoje staromodne maniery- skłoniła się lekko w jej stronę, oddając jej prawdziwy szacunek - Dlatego naprawdę jest mi przykro, że tak to jakoś dziwnie wyszło. Przyjmij moje przeprosiny.
- A teraz jeśli łaska, przejdźmy już do konkretów. O jakim zapleczu mówisz Patrizio? Jak mamy określić przydatne w tej sprawie zaplecze, skoro nie znamy sprawy? Naprawdę, nie zamierzam tu tego wykładać, chyba wszyscy rozumiemy ten aspekt.

- Jeśli chodzi o moje zdanie, to jak narazie w ogóle mnie nie interesujecie, jestem tu po to aby dowiedzieć się w czym! - podniosła ton aby zaakcentować zniecierpliwienie - W-czym-rzecz.

- Vadiel - dodała zwracając się personalnie i cicho - przewodniczysz temu spotkaniu, więc rezultat tej rozmowy leży w twoich rękach. Albo wszystko ci wypłynie między palcami albo zadołasz schwytać to w pięść.
 

Ostatnio edytowane przez Laryssa : 13-10-2007 o 10:37.
Laryssa jest offline