Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-10-2007, 10:08   #28
Hawkeye
 
Hawkeye's Avatar
 
Reputacja: 1 Hawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputację
Paul uśmiechnął się lekko na słyszane słowa. Cała rodzina była taka sama, skłócona i podzielona. To go utwierdzało w przekonaniu, że są samotnymi drapieżnikami. Popatrzył na Patrizię

-Mam nadzieję, że wybaczy mi pani to uchybienie dobrym manierom. Nazywam się Paul Dantez i jest mi naprawdę przykro, że pominąłem wcześniej moją godność uznałem jednak, że Vadiel jako gospodyni naszego spotkania i przywódczyni naszej małej grupki przedstawi wszystkich zebranych. Jeszcze raz przepraszam - Tremer zamilkł na chwilę jak by zastanawiając się co powinien dalej powiedzieć i jak powinien się wyrazić aby nikogo nie obrazić

-Co do prawdopodobnego udziału wampira w tym morderstwie, słyszałem o innych przypadkach gdy członek rodziny mordował swoje ofiary spektakularne ... Vlad Tepes chociażby. Podobnie jak morderstwa dokonane przez niejakiego Kubę Rozpruwacza mogły być dziełem jednego z naszych. Obawiam się, że niektórzy z kainitów zbyt bardzo poddają się bestii ... - po wypowiedzeniu swojej kwestii oparł się o ścianę. Żałował, że musiał przegłosować Toreadorkę, ale nie miał innego wyboru. Poznawanie się lepiej nie dało by wiele, nie w obecnej sytuacji. Zastanowiła go jeszcze jedna rzecz dotycząca tych morderstw. Teraz postanowił podzielić się z pozostałymi swoim małym spostrzeżeniem

-Wydaje się również, że morderstwa te mają jeszcze jedną wspólną cechę: bezdomny, prostytutka, grafficiarz i pewnie również nastolatek, należeli do niższych sfer społeczeństwa, poruszali się w nich. Jeżeli tak faktycznie jest możemy mieć do czynienia z umysłem seryjnego mordercy, który dokładnie wybiera swoje ofiary. Oczywiście w tym momencie nie możemy wykluczyć działania Czarnej Ręki ...- ponownie przerwał swój wywód tym razem uważnie obserwując Vadiel. Wydawała się zamyślona i nieobecna, ciekawe gdzie w tym momencie krążył jej umysł.

-Czy wiadomo co powiedział świadek drugiego morderstwa?-
 
__________________
We have done the impossible, and that makes us mighty
Hawkeye jest offline