Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-10-2007, 12:07   #30
Laryssa
Banned
 
Reputacja: 1 Laryssa nie jest za bardzo znany
- Hmmm - wydała z siebie Wampirzyca łapiąc się za brodę w zastanowieniu. Zmarszczyła brwi.

- Czy Książe radzi pomimo ogłoszonych Krwawych Łowów aby nie brać w nich udziału ze względu na Łowców? Czy klany zostały poinformowane o zagrożeniach?
- Wydaje mi się, że jeśli winowajcą byłby wilkołak, policja znalazłaby na miejscu zbrodni sierść, no i od razu skierowałaby swoje podejrzenia nie na człowieka lecz na zwierze.

-Vadiel, pragę zapewnić cię, że możesz na mnie liczyć w tej sprawie. Zrobię co w mojej mocy, choć nie wiem czy moje "zaplecze" nadaje się do takich spraw. Jak narazie mamy zbyt mało danych, więc przydałoby się zebrać więcej. Jesteś w posiadaniu wyników analiz? Może były jakieś odciski palców, ślady krwi, odciski butów, tego typu poszlaki?

- Na jutro moglibyśmy spróbować zorganizować zasadzkę w typowanych dzielnicach miasta. Wiadomo, że jeśli mamy do czynienia z Wampirem, tylko inny Spokrewniony ma szanse ująć przestępcę. Oczywiście to nie bedzie proste, zapewne Ludzie wpadli już na ten sam pomysł. Trzeba było by być bardzo ostrożnym.
 

Ostatnio edytowane przez Laryssa : 13-10-2007 o 12:11.
Laryssa jest offline