Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-10-2007, 14:39   #14
Redone
Patronaty i PR
 
Redone's Avatar
 
Reputacja: 1 Redone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputację
Za szybko. To wszystko dzieje się za szybko. Nie ma nawet chwili na zastanowienie. Kiedy Kasia dostała kluczyki już nawet ruszyła w kierunku wyjścia ze sklepu kiedy ją olśniło. Przecież ona w życiu nie siedziała za kierownicą! Nawet nie była pewna czy potrafiłaby odpalić auto. Popatrzyła na kluczyki jak na jakieś ufo.

- Sonia ale ja nie potrafię prowadzić... no i w ogóle... to wszystko... - popatrzyła na drugą kasjerkę która wciąż kuliła się w kącie ściany. - Przecież ja nie mogę tak tego zostawić, nie mogę tak zostawić Renaty. Wy uciekajcie, ja porozmawiam z policją, no i trzeba zawiadomić szefa. Nie chcę stracić pracy, a jeśli teraz stąd odejdę to na pewno mogę nie wracać.[/i]

Kasia wyraźnie zaczynała panikować. Sytuacja powoli ją przerastała. Sama juz nie wiedziała czego chce. Z jednej strony od dawna marzyła by porzucić tą pracę, a z drugiej, przecież to jej jedyne źródło dochodów. Zagubiona, stała ściskając kluczyki w dłoni i jak małe dziecko rozglądała się po sklepie, czekając chyba aż ktoś ją pogłaszcze po główce i powie że będzie wszystko dobrze. Czyżby jej świat zaczynał się walić?
 
__________________
Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the quiet voice at the end of the day saying, "I will try again tomorrow.” - Mary Anne Radmacher
Redone jest offline