Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-10-2007, 17:19   #24
Kutak
 
Kutak's Avatar
 
Reputacja: 1 Kutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwu
- Racz mi wybaczyć me zaniedbanie, panie. Bardzo mi przykro, iż zgodę z pańskimi słowami- o poczekaniu tu na Archonta, sprawdzeniu planu lotu i odprowadzeniu panny Komarenko w spokojniejsze miejsce, z powodu jej złego stanu- odebrał pan jako rozkaz. Ze swojej strony mogę obiecać, iż- jeżeli takie jest twe życzenie- mogę już tego nigdy nie robić.

- Jako książę- jedyny prawowity władca
Reykjaviku, podległy Radzie Camarilli- tu Aligarii zrobił delikatną pauzę, dla podkreślenia tych słów- mam zamiar powitać Archonta zgodnie ze wszelkim obyczajem w imieniu swoim i Rady. Odebranie z lotniska i powitanie w nowym kraju to czynności zgoła inne, lecz jeżeli uważa pan, iż władca witający kolejnego z wampirów- nawet tak ważnego- na lotnisku to rzecz w pełni chwalona przez wszelkiego rodzaju prawa etykiety, to muszę przyznać- posiedliśmy wiedzę z goła odmienną.

- Aha
- dodał po chwili Robert- Podczas rozmowy z kimś mojego stanu, wyliczanie kolejnych argumentów jest odbierane jako swoisty nietakt. Taki styl przemowy pasuje do taksówkarza, nie członka Rady.

Powoli odwrócił się i począł iść w kierunku drzwi, co krok uderzając delikatnie laską o podłogę. Tak, jak zwykle...
 
__________________
Kutak - to brzmi dumnie.
Kutak jest offline