Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-10-2007, 17:19   #194
Tammo
 
Reputacja: 1 Tammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputację
Lhianann, naprawdę masz małe szanse mnie złapać na GG przez najbliższy tydzień. Kiedy pisałem to, naprawdę to miałem na myśli! Zaklinam się na me życie!

Więc... może mail albo PW? Nie naciskam, ale to już czwarta próba na GG które próbowałem odebrać tylko w imię ewentualnego skontaktowania się z Tobą, i przy której okazało się, że chybiliśmy się ponownie.

I niestety, GG od teraz zostaje wyłączone. Pozdrawiam. Masz czas do poniedziałku na decyzje co do tego jakie będą obecne decyzje Twojej postaci, a co do ewentualnych wątpliwości, naprawdę zalecam to, co pisałem za pierwszym razem. Poślij mi PW lub maila. Naprawdę odpowiadam.

Dalej, bardzo mi się podoba Wasza aktywność w sesji. Nie miałem czasu porządnie się wczytać jak lubię, ale to co przeczytałem mi się podoba. Parę wytycznych dla co poniektórych.

Walki sumai zostawiam pod opieką Abishai. Opisz ring, zawodników, przebieg walk, wynik już poturlałem, patrz PW.

Wizytę u kowala pozostawiam Kset w Twojej pieczy. Możesz tam się spotkać z postacią Fukurou, dogadajcie to między sobą.

Kowal niestety tutaj jest zwykłym kowalem. Dobrym, ale nie kapłanem.

Co do siodeł, popieram Twe rozumowanie. Sorry Manji. Zwłaszcza, że rzuty podyktowały, że w całym pomieszczeniu jedynie dwa Kraby się nie nabrały, Hida Akito i kwatermistrz.

Aha: Kaiu to rodzina KRABA, nie Skorpiona! Skąd to wytrzasnąłeś, Ksecie? Do poprawki.

Manji, Twoja wyprawa nocna przyniesie Ci interesujące informacje. Patrz PW.

Nowi gracze: biorę ze sobą do samolotu pewne przemyślenia w gestii Waszych bio. Dzięki Wam za cierpliwość i umożliwienie mi stworzenia Wam wprowadzeń na miarę dotychczasowych tu standardów. Ukłon dla Was.

Blacker: myślę nad tym wciąż.
 
__________________
Zamiast PW poślij proszę maila. Stare sesje:
Dwanaście Masek - kampania w świecie Legendy Pięciu Kręgów, realia 1 edycji
Shiro Tengu
Kosaten Shiro
Tammo jest offline