Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-10-2007, 17:52   #195
Manji
 
Manji's Avatar
 
Reputacja: 1 Manji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnie
- Będę na walkach sumai, nie wypada nie być gdy Akito zapraszał.
- Nocną wyprawę opiszę uwzględniając to co zawarte w PW, ale i tak zaspamię Waszmości maila
- Do tego dodam pewien wątek w samotności, czyli takie tam wynurzenia Manjiego. Pisałem wcześniej Obce, że Manji dopiero gdy jest sam pozwala sobie na głębsze przemyślenia i tak też chcę zrobić (czywiście to zawarte będzie w jednym mailu).

Ksecie nie zgodzę się z Tobą, przeżywalność była całkiem wysoka jedynie czasem musiałem ubić dla pokazania że zwrot "...bujaj się chamie..."jest bardzo nie na miejscu. Mam nadzieję, że będziesz się kontrolował i nie pomylisz ani razu Warhammera z L5K, bardzo Cię o to proszę. Poza tym ja do Tammo nie mam nawet podjazdu tak więc myślę, że sama atmosfera wpłynie na Ciebie pozytywnie.

Pozdrawiam

Manji.
 
__________________
Świerszcz śpiewa pełen radości,
a jednak żyje krótko.
Lepiej żyć szczęśliwym niż smutnym.
Manji jest offline