Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-10-2007, 14:32   #26
Fanael
 
Fanael's Avatar
 
Reputacja: 1 Fanael jest na bardzo dobrej drodzeFanael jest na bardzo dobrej drodzeFanael jest na bardzo dobrej drodzeFanael jest na bardzo dobrej drodzeFanael jest na bardzo dobrej drodzeFanael jest na bardzo dobrej drodzeFanael jest na bardzo dobrej drodzeFanael jest na bardzo dobrej drodzeFanael jest na bardzo dobrej drodze
- Książe Aligari, nie wiem jak było za Twoich czasu w Proszowicach, ale mnie uczono, że przede wszystkim należy słuchać. Doktor Komarenko prosiła o eskortę do hotelu, nie do taksówki. Jak tylko upewnię się, że jest bezpieczna w swoim pokoju z chęcią wrócą, by służyć pomocną dłonią Primogenowi klany Gangrel - Andrzej z miłym uśmiechem skinął głową Brianowi – Jeżeli oczywiście uzna to za właściwe.
Delikatne zmrużenie oka w stronę Gangrela przy niewielkim wysiłku można było uznać za prośbę o wyrażenie takiego życzenia.
- W razie czego proszę uznać, iż w tej kwestii jestem do pańskiej dyspozycji – w dłoni Deresza pojawiła się wyciągnięta w stronę Briana czarno-srebrna wizytówka wizytówka.
 
__________________
Księciu nigdy nie powinno brakować powodów, by złamać daną obietnicę.
Fanael jest offline