Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-10-2007, 20:24   #9
Kokesz
 
Kokesz's Avatar
 
Reputacja: 1 Kokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputację
Czy ja wiem. To co napisał Skin nie jest takie głupie. Przecież magowie z Kolegiów nie pojęli tajemnic magii i wiatrów w takim stopniu jak elfy. Żyją za krótko i są jednak bardziej ograniczeni od elfich magów. Wiatry Magii są częścią Eteru. Chaos też jest częścią Eteru i ma cel - zniszczenie. Więc dlaczego Wiatry nie mają mieć nawet bardzo ograniczonego celu.

Na pewno Wiatry wpływają na osobowość magów. W pewien sposób wypaczają ich charaktery. Myślę, iż gdyby spokojny człowiek zająłby się Magią Ognia to pod wpływem Aqshy stałby się impulsywny prędzej czy później.

Mi osobiście podoba sie magia cieni. Magowie tej Tradycji mają kilka zakazów, a najbardziej podoba mi się to że nie mogą używać magii w prywatnych celach i muszą ukrywać swoją tożsamość.
Cytat:
Znowu mistrz kolegium cienia może zdawać się komuś najbliższym przyjacielem, ale to też go nie powstrzyma przed zabiciem nawet po długim czasie za jakąś w jego mniemaniu śmiertelną obrazę.
Pamiętajmy, że zabijają oni przeważnie na zlecenie Kolegium w imię utrzymania ładu i pokoju w Imperium.
 
__________________
Nic nie zostanie zapomniane,

Nic nie zostanie wybaczone.
Księga Żalu I,1
Kokesz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem