Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-10-2007, 21:55   #133
Discordia
 
Discordia's Avatar
 
Reputacja: 1 Discordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodze
- Ależ mój drogi.- Kokieteryjnie uśmiechnęła się elfka, nieco zasłaniając uśmiech dłonią. Drugą delikatnie położyła na przedramieniu Marcellusa. Oczy błyskały wesoło, gdy patrzyła na barda. Ogłowie Boriasza zadzwoniło, gdy koń potrząsnął głową.- To mnie zaszczyt przypadł w udziale. Podróżowanie w Twoim, panie, towarzystwie jest mi miłą odmianą.- Obłudnie spojrzała na człowieka na drodze. Opuszczoną rękę położyła na udzie w pobliżu rękojeści miecza przytroczonego do siodła. Druga nie opuszczała przedramienia barda.- Pan Tyre jest światowej sławy poetą i zaszczycił mnie propozycją zawarcia w jednej z pieśni mojej urody. Mniemam, że słyszałeś o nim?
Delikatnie potrząsnęła głową, pozwalając włosom opaść swobodnie na ramiona. Był to tylko pretekst do szybkiego i dokładnego zlustrowania sytuacji. Avaganis leżał a wędrowiec stał nad nim i nie ruszał się. Imbriel mimowolnie na moment zacisnęła szczęki wyrażając tym niezadowolenie.
 
__________________
Discordia (łac. niezgoda) - bogini zamętu, niezgody i chaosu.

P.S. Ja tylko wykonuję swój zawód. Di.
Discordia jest offline