Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-10-2007, 13:40   #45
mana_man
 
Reputacja: 1 mana_man ma wyłączoną reputację
Oficjalny KP Dagn Webber

Dagn Webber

Rasa: Człowiek
Rasa: 42

Funkcja: Wynalazca i naukowiec.

Wygląd: Nie czuje się wojskowym i nie nosi munduru. Posiada kombinezon z kapturem. Zdobył go podczas jednej z wyjazdów „mechanicznej”. Wszyscy jego towarzysze wiedzą, że ma bioniczną prawą rękę, ale ci z zewnątrz nawet się tego nie domyślają. Leworęczny od urodzenia. Wzrost 175 cm, waga 64 kg. Nosi okulary. Jak na swój wiek trzyma się dobrze. Przystojny. Widać mocno ukrwione oczy od nadwyrężenia podczas długiego czytania. Wychudzony. Jąka się. Nieśmiały w stosunku do kobiet a szczególnie tych, które mu się podobają. Samotny.

Siła: 4
Percepcja: 5
Wytrzymałość: 5
Zręczność: 6
Charyzma: 2
Inteligencja: 10
Szczęście: 7

Broń energetyczna (energy weapons) 2
Nauki ścisłe (science) 6
Naprawa (repair) 2

Historia:

Zanim przybyliście, on już tam był. Zaczynał już tam wariować, sam przez tak długi czas. Z drugiej strony niepewności samotnego życia na powierzchni przykuwała go do pozostania w bunkrze. Wielokrotnie pytaliście się, kim jest i skąd się tu wziął. Nic nie odpowiedział. W jego oczach nie było widać gniewu, ani strachu raczej radość, że widzi jeszcze kogoś żywego i może z nim porozmawiać. Nie miał zaufania do ludzi (zranili go) i teraz też nie wierzył, że ktoś go polubi zaufa, choć bardzo tego chciał. Strach przez ten cały czas poznawania nowych ludzi był zerowy, wolał już umrzeć niż wegetować tak jak wcześniej. Jednak okazało się, że przyda się Pułkownikowi Kilgore. Lekarz przyszył mu, bioniczną rękę, która była jego wynalazkiem. Kilgore docenił wiedzę i inteligencję Dagna i mianował go kapitanem. Mimo że tak długo się znają pułkownik nie pytał o przeszłość, ma zaufanie do Webbera i tak zaczęła się i trwa ich dziwna przyjaźń. Webber sam zaczął nabierać zaufania do Kilgorea i do całej ekipy. Wraz z wypadami zbierał nowe części do swoich wynalazków. Szczególnie intensywnie pracował nada swoją ręką. Podkochuje się w Rija niestety jego nieśmiałość i nikłe doświadczenie w sprawach damsko-męskich po przekalkulowaniu daje mu nikłe szanse na sukces w postaci związku, a do tego różnica wieku. Przygnębia go ta sytuacja.
Na 18-te urodziny Tochimoto, zbudował jej lockpickgun i dołączył liścik z wierszem.

Mój mózg jest gangsterem mojego ciała. Organ naczelny, który może wszystko zniszczyć albo wszystko naprawić, jedyne, z czym się musi liczyć to serce. Siła serca przerasta siłę całego organizmu, choć nie wiadomo, kiedy wybuchnie, jest zupełnie nie kontrolowane. Moje wybuchło teraz, niszcząc całą logikę mnie. Tak właśnie działa ten organ jest nieprzewidywalny, piękny i zabójczy. Spełnienie uczucia-marzenia rozwija skrzydła, nie spełnienie zabija. Pisząc to mam moralnego kaca, czuje się zagubiony. Nie wiem czy mam dalej walczyć, o siebie, o uczucie, o cały mój świat. Czuje bezsens istnienia bez Ciebie, bez ciebie jestem nikim.

Wszystko zapakowane w małe pudełko z czerwoną kokardką. Ukradkiem włożył prezent do jej rzeczy najbardziej skrycie jak tylko potrafił. Chociaż się nie podpisał to wiedział że Rija się domyśli że to od niego.

---------------------------------------------

Wiersz napisany przeze mnie i proszę o nie kopiowanie.
Obowiązują prawa autorskie.
 
mana_man jest offline