Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-10-2007, 22:55   #413
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Kapłan wszedł do karczmy. W ogóle nie zdziwiło go to, że nie zaproponowano mu czegokolwiek do picia. I tak uważał, że w takich lokalach można dostać tylko szczyny na chmielu.
- Mi Razz! Tutaj! - usłyszał znajomy głos. Przez chwile nawet pomyślał, że to jego wołają. Spojrzał w tamtą stronę i zobaczył orka, z którym miał już okazję walczyć ramię w ramię. Ha, Yokura, jest lepiej niż myślałem. Gdyby nie hełm zasłaniający twarz kapłana postronni mogliby zobaczyć szeroki uśmiech na ustach Mi Raaza. Mężczyzna był już w wielu takich karczmach. Wiedział jak postępować. Zaczął przepychać się w stronę swojego przyjaciela. Nie przejmował się tym, że kogoś może potrącić. Wiedział, że jeżeli zacznie okazywać słabość to może nie wyjść żywy z lokalu. Wiedział też, że jeżeli wejdzie w drogę komuś zbyt dobrze ustawionemu to prawdopodobnie znajdą go w dzielnicy biedoty z poderżniętym gardłem. Gdy dotarł do orka rzucił okiem na jego towarzyszy. Nie był to widok który napawał entuzjazmem.
- Mi Raaz przyjacielu, Mi Raaz. Dwa a i z na końcu. Nie jeden już zginął dlatego, że nie mógł tego zapamiętać. - chwile odczekał na reakcję orka, po czym się roześmiał ze swojego ulubionego dowcipu. Z doświadczenia wiedział, że wystarczy zabić jedną, dwie osoby w mieście, żeby wszyscy zapamiętywali jego imię, wraz z dokładną wymową.
- Co to za jedni? Nowi znajomi? Ja załatwiłem sprawę z nekromantą. Nawet dostałem ciekawą błyskotkę. A teraz czekam na Rasgana, mam się z nim tutaj spotkać. Mam pomysł na ciekawą robotę. A teraz opowiadaj co ty planujesz po tym co zaszło w kanałach. I najważniejsze, teraz nie mam kleszcza kontrolnego, to możecie mi już powiedzieć co zaplanowali Silberkinnowie?
 
Mi Raaz jest offline