Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-10-2007, 22:58   #11
Stalker
 
Reputacja: 1 Stalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodze
Hmmm... Cóż... Bogowie?

Oczywiście że Tzeentch Ten, Który Zmienia Drogi, Pan Fortuny, Władca Losu, Wielki Niszczyciel, Pan Przemian, Wielki Spiskowiec czy jak go tam jeszcze zwą.
Jest niesamowity. Taki zmienny, nieuchwytny, postępny, zawsze gotów niszczyć, zawsze wiedzący jak SKUTECZNIE niszczyć, jako jeden z nielicznych rozumiejący słabych ludzi i ich pokusy... Doskonały

W mojej najbliższej przygodzie zamierzam mu służyć jako czarnoksiężnik, tak mnie zauroczył... Ta przygoda właśnie sie rozpoczyna, obejrzyjcie rekrutacje...

Z tzw. "Dobrych" bogów, nie wiem kogo lubić. Wiem że nie lubie Sigmara, bo jest w sumie takim nikim. Nie specjalizuje sie w niczym konkretnym, a bóstwo bez dziedziny jest tylko duchem...
No może jedynie Ulryk jest wporządku. Jest bardzo... Nordycki i za to go lubię.
 
__________________
Chciałeś dać swego Boga innym, choć tego nie chcieli.
Żyli w zgodzie, spokoju, swego Boga już mieli...

Ostatnio edytowane przez Stalker : 18-10-2007 o 23:01. Powód: Błąd. Literówka;)
Stalker jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem