Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-10-2007, 12:21   #416
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Mi Raaz przysunął się do Yokury, tak, żeby ten mógł słyszeć jego szept.
- Widzisz przyjacielu, to berło które oddałem nekromancie było trefne. Ale on jeszcze o tym nie wie. Źle się widzę jak skończy badania. Tak czy inaczej u krasnoludów jest prawdziwe berło. Dlatego mój plan jest prosty. Obrobić Silberkinnów. Zanieść berło do tego starego nietoperza. Bez tego berła nie mamy się nawet co zbliżać do nekromanty. W każdym razie gdy nam się uda, to możemy jeszcze tego zgrzybiałego trupofila wystrychnąć na dudka. A uwierz mi, w jego posiadaniu z pewnością będzie coś więcej niż guzik. Póki co możemy zająć się Twoimi kolegami. - Mi Raaz odsunął się lekko. I zaczął mówić głośniej, żeby nowi towarzysze Yokury mogli go usłyszeć.
- Cóż to za zadanie, w którym ja i Rasgan możemy ci pomóc stary druhu? ~~Najlepiej niech myślą, że stoczyliśmy razem wiele bitew, ramię w ramię. Wtedy nie będą próbować napuścić nas jednego na drugiego~~
- Swoją drogą po naszego elfa już wysłałem mojego posłańca. Za jakiś czas powinien przyjść do tej karczmy.
 
Mi Raaz jest offline