Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-10-2007, 19:05   #35
Stalker
 
Reputacja: 1 Stalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodze
Cytat:
Napisał Cordy Zobacz post
Ale się będę czepiał...

Shade z Desertem, zabawne. Ciężko na takie coś tłumik zdobyć, ciężko też zamontować. Jakby nie było sam tłumik ma pół metra długości, jeśli dodasz do tego długość broni (32 cm) okazuje się, że karabinek M4 jest krótszy. Do tego, żeby tłumik był w pełni skuteczny, musi być zastosowana amunicja poddźwiękowa, a takowa do Deserta jest popularna jak mamuty.

Niestety DE bronią do cichego strzelania nie jest. No chyba że zastosujesz któryś z mniejszych, a niemal równie mocnych kalibrów: .44 Magnum, lub .357 Magnum. Z tym jest już łatwiej.
Drogi kolego, może niezupełnie chodziło nam o takiego samego Shade'a.
Jak dla mnie, żeby być Shade w świecie Neuroshimy nie trzeba być Hitmanem (jeszcze zależy kto jak to przechodzi ), bo tam i tak nikt nie zwraca uwagi na huk strzału- to zbyt pospolity odgłos na ulicach. Shade to koleś, który po wszystkim znika jak... jak cień no
Jeśli chodzi o długość broni- nieważne, nieważne, nieważne. Dla takiego cienia ważniejsza jest jej waga, bo broń można rozmontować (jeśli jest sama broń+ tłumik + jeszcze jakieś tam akcesoria) i wtedy sie zmieści, ale wagi nie zmieni.
Desert jest dla mnie idealny, bo nie lubie uczucia słabości- z tą Armatą przy sobie czuję się silny. Bo wiem, że mało kto przeżyje strzał z tego w łeb, albo i nawet nikt tego nie przeżyje. Jeśli celny.
Z kolei nie jest to broń, którą musze nosić na plecach ani wozić za sobą na wózku kołowym, bo można ją schować. Owszem, z trudem, ale jednak.

Pozdro
Stalker
 
__________________
Chciałeś dać swego Boga innym, choć tego nie chcieli.
Żyli w zgodzie, spokoju, swego Boga już mieli...
Stalker jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem