Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-10-2007, 23:35   #26
Revan
Banned
 
Reputacja: 1 Revan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znany
Ragnar

- Heh. - usłyszałeś stłumiony głos. - Jak ja jeszcze mało o was wiem... tacy mali, a tyle szumu o byle babę. - był to bardzo nieprzyjemny i suchy głos. Wydawało ci się, że za tą czarną chustą krył się uśmiech.

Nieznajomy rozejrzał się na boki, po czym schylił się do ciebie, szepcząc ci coś do ucha.
- Wiem czego szukasz... Nie, nie odmawiaj, nie ma sensu, zrzuciłbyś tylko na siebie niepotrzebne brzemię. Dam ci radę, jak ci się wydaje, kto może być zamieszany w to wszystko? Ano tak, trudne, zajdź, jeszcze dziś, do gospody "Pod zalanym knurem"", mieszczącej się po drugiej stronie miasta. Zagadaj do karczmarza, to jest pewne źródło informacji - po czym wstał, znowu się rozejrzał, po czym spotkał w niebo.
- Zanosi się, oj, to nie będzie jedyne przedstawienie.. - po czym poszedł w swoim kierunku. Chciałeś go dopaść, wyjaśnić o co może mu chodzić, jednak znikł w tłumie, kolejny cień... a może nie potrafisz poruszać się po mieście?

Wolfgang

Zbudziło cię rżenie twojego konia, jak porażony wstałeś, gotowy bronić się w obliczu niebezpieczeństwa. Co to jednak, czyżby dzielny Strażnik Dróg bał się jednej myszy? Chociaż sam fakt, że jest jakaś trochę przerośnięta, ma czerwone oczy, oraz długi na metr ogon i jest wielkości baryłki piwa może świadczyć o tym, że wygląda groźnie, jednak to tylko pospolity gryzoń...
 
Revan jest offline