Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-10-2007, 12:27   #9
Stalker
 
Reputacja: 1 Stalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodze
No to 20tys to rzeczywiście sużo za dużo. Powiedziałbym że jakaś połowa, możę nawet 1/4 tego. Wliczając uczniów. A nie wliczając wolnych czarowników, czyli guślarzy i tych silniejszych guślarzy.
Natomiast nie wiem, czemu najmniej ma być magów cienia i śmierci. Może i jest ich nie tak dużo jak magów ognia czy niebios, ale dlaczego 150? Bo ludzie sie ich boją? Bo zastępują ich złodzieje i kapłani Morra? Nie do jasnej, nie!
Na pewno jest ich dużo więcej niż ta śmieszna liczba 150. Myślę, że w sumie magów cienia i śmierci jest nawet troche więcej (łącznie) niż np. magów zwierząt czy życia.
Ale niepodważalnie najwięcej jak dla mnie jest tych co sie bawią ogniem i niebiosami.
 
__________________
Chciałeś dać swego Boga innym, choć tego nie chcieli.
Żyli w zgodzie, spokoju, swego Boga już mieli...
Stalker jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem