Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-10-2007, 18:40   #36
Cordy
 
Reputacja: 1 Cordy nie jest za bardzo znany
Cytat:
Napisał Stalker Zobacz post
Drogi kolego, może niezupełnie chodziło nam o takiego samego Shade'a.
Jak dla mnie, żeby być Shade w świecie Neuroshimy nie trzeba być Hitmanem (jeszcze zależy kto jak to przechodzi ), bo tam i tak nikt nie zwraca uwagi na huk strzału- to zbyt pospolity odgłos na ulicach. Shade to koleś, który po wszystkim znika jak... jak cień no
Jeśli chodzi o długość broni- nieważne, nieważne, nieważne. Dla takiego cienia ważniejsza jest jej waga, bo broń można rozmontować (jeśli jest sama broń+ tłumik + jeszcze jakieś tam akcesoria) i wtedy sie zmieści, ale wagi nie zmieni.
Desert jest dla mnie idealny, bo nie lubie uczucia słabości- z tą Armatą przy sobie czuję się silny. Bo wiem, że mało kto przeżyje strzał z tego w łeb, albo i nawet nikt tego nie przeżyje. Jeśli celny.
Z kolei nie jest to broń, którą musze nosić na plecach ani wozić za sobą na wózku kołowym, bo można ją schować. Owszem, z trudem, ale jednak.

Pozdro
Stalker

Napiszę trochę ogólnie może. Desert z tłumikiem jest bronią poręczną jak 12 kg młot do wyburzania ścian. Ma tak maksymalnie do przodu przesunięty środek ciężkości, że trzeba mieć niesamowitą parę w nadgarstku, żeby utrzymać cel i celnie strzelić. Tak dla mnie, to budowa 15-16 minimum, albo ujemne modyfikatory do strzelania.

No ale w sumie jak się chce bardzo, to czemu nie. Da się. Jak ktoś lubi klimat chromu to nawet bardzo fajnie wygląda, jak spod płaszcza wyciągasz taką armatę. Wrażenie niezapomniane dla każdego, kto to widzi, muszę przyznać.

Zdravim

P.S. Trochę z tematu zjechaliśmy, jak będziemy kontynuować, to może PW?
 
__________________
Jeśli nie masz co robić, czytaj książkę, nie mój podpis.
Cordy jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem