Wątek: Taktyki w walce
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-10-2007, 20:51   #10
Cedryk
 
Cedryk's Avatar
 
Reputacja: 9777 Cedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputację
Tak, ale w tej chwili zmieniasz już warunki przedstawione jest chwyt za dłoń to, o czym ty mówisz, czyli iniercja nie występuje osoba chwytająca musi opanować ten pęd pięści przeciwnika marnując siły na to, bo inaczej chwyt będzie nieskuteczny. Raczej można odwrócić sprawę po takim chwycie może trzeba by było zmniejszyć szanse trafienia osobie chwytającej.
I z tą iniercją naprawdę już przesadziłeś, bo tak rozpatrując to jakikolwiek nietrafiony cios powinien dawać większą szansę na trafienie, ale tak nie jest w walce na miecze nawet dwuręczne gdzie iniercja jest olbrzymia, więc nie widzę, dlaczego miało być w walce na pięści. Jeżeli byś chciał coś takiego wprowadzić trzeba by było zmieniać cały system walki w Warhammerze. Ale to już by nie był młotek tylko system autorski oparty na świecie młotka, a tu jednak rozmawiamy o jego II edycji.
 
__________________
Choć kroczę doliną Śmierci, Zła się nie ulęknę.
Ktokolwiek walczy z potworami, powinien uważać, by sam nie stał się potworem.
gg 643974
Cedryk vel Dumaeg czasami z dopiskiem 1975

Ostatnio edytowane przez Cedryk : 20-10-2007 o 20:58.
Cedryk jest offline