Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-10-2007, 09:46   #89
Cedryk
 
Cedryk's Avatar
 
Reputacja: 1 Cedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputację
„Wykruszacie się... Ona, już odwaliła za mnie robotę i dwóch waszych zabiła... hehe. Wiedziałem, iż będą z nią kłopoty, ale nie aż takie czyżby posunęła się do zabójstwa, a może Czarny chce nas wszystkich skłócić. Nic i tak nie będzie mnie szantażował. Muszę jednak przyznać mu rację wykruszamy się już dalej z nami nie pojedzie zostawi się ją, aby odpowiedziała za swoje zbrodnie.”
Albreht powolnym ruchem wytrzepał popiół z fajki i schował ją do sakiewki, w której nosił i cybuch. Powoli podszedł bliżej wyją przygotowane pistolety i wycelował w Czarnego.

- Natychmiast puść dziewczynę, to odejdziesz stąd wolny, bo ci kamieni nie oddamy, a ty Vanesso odpowiesz przed sądem za swoje zbrodnie nigdy nie myślałem, iż posuniesz się do zabicia jednej z osób mi towarzyszących, w dodatku z twojej rasy. Straciłaś nasze zaufanie już do śmierci nikt ci nie zaufa nawet, jeśli wywiniesz się od stryczka. – spojrzał z gniewem na dziewczynę.
- No jak czarny posuwasz się do takich metod przecież miałeś sam wszystko rozwiązać, ruszaj to odejdziesz wolnym, jak nie to zaczynamy harataninę – powiedział z rozbawieniem krzywo uśmiechając się rajtar.
 
__________________
Choć kroczę doliną Śmierci, Zła się nie ulęknę.
Ktokolwiek walczy z potworami, powinien uważać, by sam nie stał się potworem.
gg 643974
Cedryk vel Dumaeg czasami z dopiskiem 1975
Cedryk jest offline