Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-10-2007, 11:23   #90
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
- Natychmiast puść dziewczynę, to odejdziesz stąd wolny, bo ci kamieni nie oddamy, a ty Vanesso odpowiesz przed sądem za swoje zbrodnie nigdy nie myślałem, iż posuniesz się do zabicia jednej z osób mi towarzyszących, w dodatku z twojej rasy. Straciłaś nasze zaufanie już do śmierci nikt ci nie zaufa nawet, jeśli wywiniesz się od stryczka. – Albreht spojrzał z gniewem na dziewczynę.

- Daruj sobie Albrehcie te oskarżenia bez dowodów! Tylko zaczynasz mnie wkurzać! A wy wszyscy idźcie stąd! Kontynuujcie swoją podróż, - tu Vanessa spojrzała na Czarnego i dodała mówiąc mu prosto w twarz - Czarny źle wybrał. Nie poświęcicie dla mnie swojego życia, prawda Vini? I bardzo dobrze.

Dziewczyna nie szarpała się, nawet nie próbowała żadnych sztuczek. Nie miała zamiaru się wyrywać ani kombinować. Stała po prostu ze sztyletem przy szyi i uśmiechała się jakby nigdy nic.
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline