Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-10-2007, 13:14   #17
Hertion
 
Reputacja: 1 Hertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znany
-Cisza! Przestańcie się kłócić!- ryknął i ugryzł dość spory kawałek świni -Nie jesteśmy tu by ze sobą walczyć, choć możemy wyeliminować kilku z drużyny... Jesteśmy tu by przygotować się do pewnej wędrówki, bardzo trudnej wędrówki... Proponuję byśmy się poznali i demokratycznie wybrali przywódcę drużyny. Pewnie wielu z was chciało by mnie już zarżnąć lub wypatroszyć... Jestem drowem i mam wady, które posiada każdy drow ale mam też rozum. Tak więc... - gryz, przeżucie... -...już się trochę znamy i wyciągamy pewne wnioski o tutaj zgromadzonych przez ich zachowanie... Będziemy pewnie długo sobie towarzyszyć nie tylko w bojach czy potyczkach... Dobrze nie będę wam już tu dłużej truł lecz by nad nami nie zapanował chaos i anarchia trzeba czym prędzej wybrać przywódcę. Ja głosuję by był to jakiś wojownik i czarodziej do pomocy lub jak kto woli na odwrót... Niech się dzieje... - wrócił do kąta do cadarda.
 
__________________
Kiedy rodzisz się, nawet góry toną we krwi...

I nastał czas że wylał Hades!!!

Ostatnio edytowane przez Hertion : 21-10-2007 o 13:34.
Hertion jest offline