Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-10-2007, 17:15   #25
wojto16
 
wojto16's Avatar
 
Reputacja: 1 wojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumny
Jego towarzysze zaczęli coś mówić o kłótniach mimo, że takich nie usłyszał. Widocznie rzadko brał udział w kłótniach. Niechętnie przyjął od nieumarłego swoja porcję tej dziwnej świni i zjadl ja szybko uważnie obserwujac co sie dookoła dzieje. Wszyscy zaczęli oddawać swoje głosy na najlepszego dowódcę.
- Jeśli o mnie chodzi to jest mi to zupełnie obojętne. Nie znam nikogo z was więc musiałbym wybierać na ślepo, a tego nie lubię. Krótko mówiac rezygnuję z głosowania. Wy zdecydujcie kto jest najlepszy.
- Zzasstanawia mnie co sprowadza was w te sstrony? Czemu takie różne osoby, przzyszły by walczyć w tym ssamym celu? - usłyszał pytanie jednego z jaszczuroludzi.
- Jestem tutaj z osobistych powodów. Wybacz, ale na razie nie ufam nikomu z tutaj obecnych więc te powody zachowam tylko dla siebie.
Kiedy zaczęli rozmawiać o wartach nie wypowiadał się. To było mu zupełnie obojętne. Poza tym były chyba ważniejsze rzeczy o które trzeba sie martwić niż warty.
 
wojto16 jest offline