Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-10-2007, 18:01   #219
John5
 
John5's Avatar
 
Reputacja: 1 John5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłość
Mijając jeden ze straganów Celahir kupił kilka jabłek, jednym z nich poczęstował Otta. Było zielone i przyjemnie kwaskowate.

"-Powiedz mi Otto, co Cię sprowadza do Middenheim?-"

Wojownik roześmiał się.

-To co i innych, chęć zarobku. Teraz kiedy kraj jest wyniszczony tylko w większych miastach takich jak to można jeszcze znaleźć uczciwą pracę. Można rzecz jasna zajmować się jeszcze rabunkiem na traktach ale ja nie z tych co siłą zabierają innym.-

Otto przerwał zobaczywszy kompleks świątynny, ze zdumieniem wpatrywał się w potężną sylwetkę budynku. słyszał rzecz jasna, że przewyższa ona wszystko co do tej pory widział lecz mimo budowla przytłaczała swoim ogromem. Kiedy weszli do środka pierwszym co rzuciło się w oczy wojownika było podwyższenie z wiecznym ogniem. Otto poczuł się dumny z tego, że należy do wyznawców boga, którego świątynia jest tak wspaniała.
Kiedy tak wpatrywali się z Celahirem w złocenia i kamienie szlachetne stanowiące część wystroju podszedł do nich akolita.

"-Witajcie…bracia, co sprowadza was do domu Urlyka-"

Akolita zająknął się zobaczywszy elfa. Celahir pospiesznie udzielił wyjaśnienia.
"-Eee... ja tu tak tylko popatrzeć-" po czym spojrzał prosząco na Otta.

-Przyszedłem podziękować za łaskawość naszego pana Ulryka. Poza tym grzechem byłoby nieodwiedzenie tego miejsca będąc w Middenheim nieprawdaż? To jest mój przyjaciel, który wskazał mi drogę, przyszedł podziwiać zmyślność budowniczych, którzy postawili te mury.- uśmiechnął się do akolity.
 
__________________
Jeśli masz zamiar wznieść miecz, upewnij się, że czynisz to w słusznej sprawie.
Armia Republiki Rzymskiej
John5 jest offline