Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-10-2007, 00:08   #190
Cedryk
 
Cedryk's Avatar
 
Reputacja: 1 Cedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputację
Nagle Giles zorientował, iż jest nagi bez zbroi tylko w zwykłej odzieży. „Nie przystoi rycerzowi – szlachcicowi paradować gołym bez zbroi wszak nie jestem u siebie na zamku”.

- Johann muszę wrócić do Karla po zbroję a bez niej sam rozumiesz czuję się no jakbym był...nagi.
– mówiąc ostatnie słowo Giles ściszył głos do szeptu.
- Pomożesz mi ją wdziać, bo jestem trochę kontuzjowany i wątpię czy sam poradzę sobie z kolczugą, bo z resztą elementów dam sobie radę. – spojrzał z nadzieją na wojownika powinien iż zrozumie jego odczucia.

Szybko podszedł do drzwi i mocno do nich zapukał. Potem czekał aż Karl otworzy. „Jeśli nie to się wywarzy drzwi, nie po to mnie Tatko rzemiosła rycerskiego uczył abym teraz zapominał o jego naukach. Uchybiłbym jego pamięci. Prędzej szczeknę niż ustąpię” pomyślał stojąc pod drzwiami domu Karla.
 
__________________
Choć kroczę doliną Śmierci, Zła się nie ulęknę.
Ktokolwiek walczy z potworami, powinien uważać, by sam nie stał się potworem.
gg 643974
Cedryk vel Dumaeg czasami z dopiskiem 1975
Cedryk jest offline