Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-10-2007, 10:18   #38
Zak
 
Zak's Avatar
 
Reputacja: 1 Zak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znany
-Haha! Kiepski z ciebie łgarz, mój drogi Orlito. Wiem, że ta banda wieśniaków przysłała was tutaj aby mnie ubłagac abym dał im spokój.-powiedział Lord aroganckim głosem-Nie sądziłem, że wielcy Skrzydlaci przybędą do mojej warowni z rozkazu jakiś wieśniaków!!-roześmiał się głośno.-Możemy pójśc na taki układ, stoczymy walkę. Ja z moimi przyjaciółmi-tu pokazał na maga oraz tajemniczego mężczyznę-przeciwko wam. To jak przyjmujecie wyzwanie? Pamiętajcie, walczymy na śmierc i życie. Zastanówcie się czy warto umierac dla jakiś tam wieśniaków. Jeżeli się zgadzacie to spotkamy się przy kamiennych kręgach na południe z tąd. Łatwo tam trafic. A teraz żegnam, jestem znudzony waszym towarzystwem.-Odwrócił się na pięcie i wszedł do zamku.
Zbliżała się godzina 13 więc strażnicy poczuli głód. Jeżeli chcieli stawic się na kamiennych kręgach, mieli czas aby coś upolowac i zjeścl.
 
Zak jest offline