Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-10-2007, 17:11   #37
Stalker
 
Reputacja: 1 Stalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodze
Eeee tam, jak dla mnie to właśnie po to sątakie tematy, a poza tym to nikt poza nami nic tu nie pisze.

No to tak. Nie mówiłem, że ten mój "Shade" ma biegać z tłumikiem na armacie. Bo Deasert bardziej niż PiStolet przypomina właśnie armatę. Do tej jego wielkiej lufy włożyłoby się i wacka, jakby sie postarać.
Pisałem wcześniej, że w Neuroshimie raczej mało kto przejmuje się odgłosami wystrzałów w mieście albo gdzie tam, bo to pospolite. Mój koleś zabijał i ulatniał się bez śladu. A zresztą tej armaty używałem częciej przeciw stworom, a bardziej sie do tego nadawała niż kałach.

Nie pisałem nigdzie wcześniej, że na moim Deasercie nosiłem tłumik, albo że w ogóle mi to przyszło do głowy. Bo wiem, że to mijałoby sie z celem, jak montowanie celownika na obrzynie albo tłumika na wyrzutni rakiet. Nie po to jest Desercik, żeby sie skradać, ale żeby rozwalić i spływać.

Bardzo fajna broń to.

A tak nawiasem mówiąc, znasz sie na wielu rzeczach jak widzę. Co powiesz na feudalną Japonię?
Bo może niedługo zakładam sesję w L5K. Bardzo fajny system.
I zachęcam wszystkich, którzy to czytają, do wypowiadania się w temacie o ulubionych/najprzydatniejszych sztuczkach i umiejętnościach w Neuroshimie. Bo to mój temat

EDIT:
Aha, co do pierwszego akapitu twojej ostatniej wypowiedzi Cordy, z Deaserta prawie zawsze strzela się dwoma rękami
 
__________________
Chciałeś dać swego Boga innym, choć tego nie chcieli.
Żyli w zgodzie, spokoju, swego Boga już mieli...

Ostatnio edytowane przez Stalker : 22-10-2007 o 17:15. Powód: coś jeszcze dopisać
Stalker jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem