Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-10-2007, 23:31   #39
John5
 
John5's Avatar
 
Reputacja: 1 John5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłość
Rycerz skinął głową reszcie grupy i niziołkowi. Różnica wzrostu miedzy nimi była ogromna jednak mimo to na jego twarzy nie dało się zauważyć charakterystycznej dla Bretończyków pogardy dla nieludzi. W jego oczach można było dostrzec zaciekawienie i zdziwienie ale z pewnością nie był to wzrok osoby wywyższającej się ponad inne.

""Zastanawiające człowiek, niziołek, krasnolud i dwie kobiety w jednej kompanii. Co dziwniejsze na audiencji u księcia. Ha! Zadziwiające, czego jak czego ale takich person się tu nie spodziewałem."" pomyślał.

Przez moment lustrował wzrokiem grupę po czym odezwał się z powagą.

-Musisz pochodzić z daleka skoro odważasz się wygłaszać takie przemowy. Jak sam widzisz pochodzę ze stanu rycerskiego ze starej szlacheckiej rodziny z wiekowymi tradycjami i za sugerowanie, że mam coś na sumieniu mógłbym wyzwać cię na ubitą ziemię. Poza tym musisz wiedzieć, że dla rycerza takiego jak ja sława i gloria zwycięstwa jest sprawą pierwszorzędną, stojącą ponad wszystkim. Ale nie jestem z tych co obrażają się o byle błahostkę i nie mam zamiaru się z tobą pojedynkować.- uśmiechnął się uspokajająco do niziołka.

-Panie. Jak rozumiem to co usłyszałem jest prawdą, a zebrani tutaj są właśnie tymi, którzy mają ująć sprawcę całego zamieszania? Jeśli tak to nie proszę o więcej wyjaśnień, jedynie o pozwolenie na dołączenie do grupy. Im szybciej wyruszymy tym lepiej, zbój będzie miał mniej czasu na ukrycie się i łatwiej go będzie znaleźć.-
 
__________________
Jeśli masz zamiar wznieść miecz, upewnij się, że czynisz to w słusznej sprawie.
Armia Republiki Rzymskiej
John5 jest offline