Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-10-2007, 11:43   #419
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Dzielnica Przybyszów, karczma "Pod szczwanym lisem"

- Żadne dla was. Nie ufam ludziom i półkrwi orkom, knującym bezczelnie na moich oczach. Robótka prosta. Ale wymaga zaufanych ludzi. A wam chyba nie można ufać, skoro zachowujecie jak jacyś drugorzędni spiskowcy.- rzekł Vengar.- Dopijcie piwa, i jeśli łaska, ruszajcie własną drogą.
~~Drugorzędni spiskowcy? Nieźle no, mam do czynienia z praworządnym orkiem. Panie, dlaczego mnie tak doświadczasz??~~
- A jaką ja mam pewność, że wy jesteście zaufani? Dopiero co was zobaczyłem, jeden z was ma rozkwaszony nos, a pozostali też nie wyglądają na opiekunki dla dzieci tutejszej szlachty. To co widziałeś to nie jakieś tam spiskowanie, tylko wyraz ostrożności. Nie chcę tutaj z wami się kłócić w kwestii zaufania, ale ja sam zdobyłem zaufanie do tego tu Yokury, gdy po raz pierwszy walczyłem z nim ramię w ramię. I wiedz, że tylko w walce można zyskać do kogoś zaufanie. Dlatego nie mów mi tutaj, że nie ufasz mi, dlatego, że szepcze do mojego przyjaciela w towarzystwie w którym nie tylko nie ufam nikomu, ale nawet nie znam z imienia! - Mi Raaz miał wyraźnie podniesiony głos. - Dlatego jeżeli potrzebujecie pomocy i możecie zapłacić za wynajęcie profesionalistów, to wam pomogę. A jeżeli uważasz że sami dacie radę, albo znajdziecie kogoś lepszego, to ja się narzucał nie będę. A ty daruj sobie kwestie zaufania jeżeli nie stałeś ze mną w boju.- Kapłan obrócił się w stronę towarzysza.
- Yokura, posiedzimy w tym lokalu, aż Rasgan przyjdzie. Zobaczysz, na tym co planujemy wzbogacimy się dużo bardziej niż na pomocy tym jakże praworządnym i zaufanym orkom.~~Hmm, ciekawe czy ich zainteresuje? Może nawet pomogliby obrobić posiadłość Silberkinnów?~~
 
Mi Raaz jest offline