WÄ…tek: Magic the Gathering
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-10-2007, 23:05   #60
Durendal
 
Reputacja: 1 Durendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputację
W extended jeszcze tak szybko nie wypadają karty, za to najczęściej obecnie grany na turniejach T2 to już tragedia... Karty wypadają z niego tak szybko że trzeba by co 2-3 miesiące wywalać furę kasy żeby grać w tym typie. Poza tym jest jeszcze jedna sprawa... Nowe dodatki do magica mają coraz mniej klimatu...A najnowszy Lorwyn dosłownie mnie powalił... Totalnie burzy dotychczasowe zasady i koncepcje obowiązujące do tej pory... Dlatego razem z kumplami stwierdziliśmy że my tego dodatku nie akceptujemy i zatrzymujemy się na X ed. kartami z dodatków powyżej zwyczajnie nie gramy. I w koleżeńskich rozgrywkach między sobą nie trzymamy sie typów. Składamy talie z tego co mamy tak żeby były po prostu fajne.
 
__________________
Oj Toto to już chyba nie jest Kansas...
"Ideologia zawsze wynika z przyczyn osobistych, ja nie podaję wrogowi ręki chyba, że chcę mu połamać palce"
Durendal jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem