Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-10-2007, 23:45   #192
Yoda
 
Reputacja: 1 Yoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputację
Johann, Giles
Po chwili dobijania się do drzwi usłyszeliście szorstki głos Karla
-Zaraz kurwa, zaraz! Co ja jakiś pies jestem czy co?
Usłyszeliście potępieńcze skrzypienie zawiasów i ujrzeliście wynędzniała twarz szczurołapa. Miał zaczerwienione oczy i nos jednak jego twarz miała srogi i nieugięty wyraz. Gdy spytał Gilesa:
-Zapomniałeś czegoś? Ano tak! Przecież te twoje żelastwo, tak? O to chodzi? – owionęły was wysokoprocentowe opary.
Otworzył szerzej drzwi i podszedł do sąsiedniego pokoju. Dosłyszeliście jedynie dźwięki przewalanych rupieci i metalu. Po chwili Karl wyłonił się z drzwi niosąc zbroję Gilesa. Rzucił jąna stół i rzekł
-Proszę. Ale chyba nie zamierzasz jej teraz zakładać? –dodał niepewnie z lekką dezaprobatą

Berthold, Rupert, Edgar
Rzadko kiedy można zauważyć tak gwałtowną zmianę z zachowaniu człowieka. Sprzedawca mięciusich i taniusich ciżem zbladł jak ściana. Jego oczy była tak duże jak spodki a po czole spłynęła mu kropla potu.
-Panie spokojnie! Błagam! To najniższa cena jaką mogę zaoferować! - wyjąkał z niemałym trudem. Sprzedawca usłyszawszy wypowiedz Ruperta popatrzył nań z wdzięcznością. Mimo że miał nóż na gardle jego ręce zwinnie odnalazły zapłatę za ciżmy. Sprytny handlarz od razu podchwycił spostrzeżenie niziołka
-Jak mnie zabijesz to nie ujdzie ci to płazem. Ja mam znajomości… – zaczął pewny siebie a końcówkę zakończył niemalże szeptem zamykając przy tym oczy i odwracają głowę byle dalej od oprawcy. Sprzedawca cały czas trząsł się czekając na reakcje pijanego Bertholda
 
__________________
Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere - Albert Einstein

Problemy z komputerem i Internetem – przepraszam wszystkich. Wkrótce się odezwę.
Yoda jest offline