Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-10-2007, 20:51   #25
Judeau
 
Judeau's Avatar
 
Reputacja: 1 Judeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znany
Ran syknął i zbliżył szybko swoją twarz do twarzy Askoty.
- Dlaczego mam ci mówić co mnie dręczy? Chcesz mi rozkazywać? - warknął cicho, obnażając kły - Jestem Shivem! Nie dręczy mnie nic, poza brakiem godnego przeciwnika po drugiej stronie śpiewającego ostrza!
Patrzył chwilę, wyzywająco, w oczy towarzysza podróży, po czym położył po sobie uszy i odwrócił wzrok... Może to było nieco zbyt agresywnie...? Ale to tamten próbował mu rozkazywać! Powinien był ostrożniej dobierać słowa. Niech nie uważa, że mu wszystko wolno... Cóż, Ran nie zamierza płakać przez jego złe samopoczucie. Nie przyszedł tu przecież szczebiotać sobie beztrosko z koleżkami. Ta podróż ma inny, konkretny cel... ... Jakaś myśl, bezskutecznie usiłująca przebić się z głębin podświadomości uderzyła go jak obuch.
- Ran-Rotha. - Wymruczał, patrząc w czerwone, krwiste morze. Dobry nastrój zniknął jak ręką odjął. I nawet ta głupia baba nadal żyła...
 
__________________
"To bez znaczenia, czy wygrasz, czy przegrasz, tak długo jak będzie to WYGLĄDAŁO naprawde fajnie"- Kpt. Scundrel. OotS

Ostatnio edytowane przez Judeau : 25-10-2007 o 20:53.
Judeau jest offline