Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-10-2007, 15:18   #511
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
eeeeh^^'

zachowajcie spokój ^^'''

Thomas; [ i reszta!] jesteś na jak najlepszej drodze do uniknięcia wpływu żółtego światła! oto twoje końcowe zadanie; musisz przekonać któregoś członka drużyny, aby wraz z tobą przedstawił jakąś scenkę! XD To może być scenka kabaretowa mająca związek z sesją, parodia sesji, parodia filmu/książki, od czerwonego kapturka po Matrixa XD dostęp do rekwizytów i scenografii macie nieograniczonyXD Zasady zadania; zadanie wykonujesz w świecie ‘snu’, czyli ten, który zgodzi się Ci pomóc, gra dalej ‘normalnie’ własną postacią, chwilowo odgrywając przy okazji scenkę w świecie twojego snu.[jest tu tylko iluzją właściwie – jego postac nie ‘pamięta tej scenki’ itd...]

Piszesz na PW/gg czy co tam do wybranego przez siebie gracza! [mg chce mieć niespodziankę tym razem XD yay! =^_^=] jeśli gracz zgodzi się cię wesprzeć, ustalacie sobie co tam chcecie odegrać, składasz scenkę w całość i pakujesz mi na gg, a ja daję na forum wraz ze skutkamiXD. Zadanie bardzo ciężkie, ale liczę, że znajdzie się odważny i koleżeński, który wesprze Anioła!
jeśli będzie wiecej niż 1 chętny to tym lepiej XD chyba XD

pozdrawiam [hugs]
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline