Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-10-2007, 23:03   #42
Zak
 
Zak's Avatar
 
Reputacja: 1 Zak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znany
W jednej sekundzie na przeciw Piekielnego steło około dziesięciu żołnierzy. Skrzydlaty wbił się w nich z impetem rozbijając ich na wszystkie strony. Siła uderzenia wytrącił go jednak z równowagi i upadł na ziemię.
-Brac ich! Chę ich miec żywych!-wrzasnął Lord. W mgnieniu oka wszyscy zgromadzeni na placu ruszyli do ataku. Wszystko nabrało zawrotnego tempa. Ludzie Lorda zaatakowali Serafina i Piekielnego którzy zostali na placu. Kruczyn i Orlita odlecieli kawałek zamierzając coś upolowac. Sytuacja była beznadziejna. Pailukas i Daniel starali się odeprzec ataki lecz w tym momencie usłyszeli krzyk. Ostatnie słowa wypowiadanego czaru. W jednej sekundzie zostali sparaliżowani, nie mogli się ruszac. Czar nie dosięgnął Elthariona i Rufia, ci uznali, że teraz należy się gdzieś schowac. Nie mieli szans na odbicie swoich towarzyszy.

-Nie sądziłem, że jesteście aż tak głupi-zahihotał lord-W sumie cieszę się z waszej łupoty ponieważ teraz jesteście moimi więźniami. Mam dwójkę skrzydlatych i mogę zrobic z nimi co zechcę-mówił teraz bardziej do siebie niż do nich.-Jutro zobaczę do czego was wykorzystam... Albrusie, przygotuj na jutro czar zniewolenia... Zapowiada się na to, że mam nowe sługi-uśmiechnął się krzywo i wszedł do zamku. Dwójkę strażników zamknięto w osobnych wieżach. Kruczyn i Orlita wiedzieli, że muszą uratowac swoich przyjaciół.
 
Zak jest offline