Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-10-2007, 00:53   #158
Diriad
 
Diriad's Avatar
 
Reputacja: 1 Diriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnie
"Cudownie. Wszechwiedzący Żul się ze mnie zbija."
- Błędne Ogniki? Takie jak w książkach? - sam widział poprzedniego wieczora, że tak. Nie wiedział, po co o to zapytał, ale jakoś tym sposobem upewnił się, że wersja zdarzeń, którą pamięta, jest odpowiednia. - Nieważne. Jakimi "Jarymi"? A to... - spojrzał na kryształ - Wiem... Nie wiem. To znaczy... Oj, wiem, że to kryształ, który powinien być magiczny i przydatny, czego jednak jak na razie nie zaobserwowałem.
"Nie ma to, jak pokonwersować z menelem jak równy z równym... A właściwie, to on jest aktualnie lepiej ustawiony."
Simba zastanawiał się, czy powinien coś z tym zrobić.
 
Diriad jest offline