Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-10-2007, 14:12   #125
wojto16
 
wojto16's Avatar
 
Reputacja: 1 wojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumny
- Macie szczęście, że was zatrzymałem. Razem z M-917 spotkałem dwa podobne posągi. Gdy uwolniliśmy naszą energię tak jak wy, posągi ożyłi zaatakowały nas. Tylko dzięki niespodziewanej pomocy Nari-q udało nam się ich pokonać. Tutaj jest jeden posąg co zapewne znaczy, że ten byłby dużo silniejszy.
Słysząc to wyjaśnienie ucieszył sie, że Ragnar w porę ich zatrzymał. Podejrzewał, że ten ożywieniec byłby dużo silniejszy od dwójki robotów które zdołały go pokonać. Musi więcej trenować, bo Goku sie pewnie w grobie ze śmiechu przewraca widząc jego dotychczasowe wyniki.
- A co tam u was? Znaleźliści coś ciekawego ?
- Poza tym - wskazał swoja ranę - raczej nic ciekawego nie znalazłem czego juz nie widziałeś.
Wtedy też poczuł duży ból w ramieniu. Dzięki ostatnim wydarzeniom udało mu się o nim zapomnieć. Wniosek jest prosty. Musi się czymś zająć. Na przykład myśleniem.
- Dziwi mnie tylko brak Freecolda i Oniona. Gdzie oni poleźli? Poszli środkowym tunelem. Potem były kolejne trzy tunele. W lewym nic ciekawego nie znalazłem, a Kordos i Roy nic ciekawego nie znależli w prawym. Tutaj też nigdzie ich nie ma. Chyba, że... znalazłem jakaś zagadkę " Kiedy sufit jest podłogą...". Być może żle ją rozwiązałem. Moze jej rozwiazanie jest kluczem do sukcesu?
 
wojto16 jest offline