Wątek: Terry Pratchett
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-10-2007, 10:14   #26
Odyseja
 
Odyseja's Avatar
 
Reputacja: 1 Odyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputację
Ja niedawno przeczytałam ...oną "Prawdę" z serii Świat Dysku. Jestem tą ...oną książką po prostu zauroczona! Dużo ...onych idiocyzmów nadaje jej hm... takiego ...onego własnego klimatu. Miło było to czytać, po kilku "całkiem poważnych" ...onych "fantastykach". Zaskakujące, pełne aluzji ...one nazwiska (William de Worde - pierwszy ...ony dziennikarz w mieście). Pierwsze co mi się rzuciło w oczy na ...onej okładce, w opisie książki, to ...ony "wampir na odwyku żywiący samobójczą fascynację fotografowania z lampą błyskową" Według mnie ...ony Otto był jedną z najlepszych postaci w ...onej Prawdzie. Bardzo ciekawymi ...onymi bohaterami był ...ony Pan Tulipan i ...ony Pan Szpila. Polecam wszystkim ...onym fanom ...onej fantastyki, jako ...ona odskocznia od tradycyjnych, poważnych ...onych książek tego ...onego gatunku.

PS. Co się tak gapicie? Czyżby coś było nie tak w moim ...onym poście?
 
__________________
A ja niestety nie mam nic na swoje usprawiedliwienie. Co spróbuję coś napisać, nic mi nie wychodzi. Nie mogę się za nic zabrać, chociaż bardzo bym chciała. Nie wiem, co się ze mną dzieje. W najbliższym czasie raczej nic nie napiszę. Przepraszam.
Odyseja jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem